Zvu vás na nové školení SEO pro WordPress

Před časem jsem připravil docela populární přednášku o SEO pluginech pro WordPress. Ovšem pokud člověk nezná logiku SEO a logiku WordPressu plus alespoň základy online marketingu, není jednoduché pochopit, jak fungují a jak je nastavit. Navíc spoustu SEO věcí nastavíte i bez pluginů. Tak jsem se rozhodl to naučit na workshopu.

Workshop SEO pro WordPress
Workshop SEO pro WordPress

Workshop má jednoduchý princip, vezmeme si váš WordPress web a krok za krokem si ukážeme jak správně nastavit všechny SEO prvky. Od instalace, výběru hostingu a šablony, přes tvorbu obsahu a vyplňování SEO prvků, až po SEO pluginy a jejich správné používání.

Ukážu vám vše co vím o WordPressu a SEO. Více informací najdete u mne na webu na stránce workshopu SEO pro WordPress. Takže pokud máte nějaký wordpressový web a chcete být ve vyhledávačích úspěšní, přijďte!

Přihlaste se na workshop hned!

7272 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentářů 5

  1. Nevěřím svým očím, Pavle, ty už jsi opravil ty statistiky shlédnutí pod články? Jsem myslela, že se to zobrazuje duplicitně. 😀 Jinak školení SEO pro WordPress je velmi dobrý nápad, podle mě to uvítá řada lidí. Popřemýšlím, jestli se nepřihlásím.
    Janča napsal článek Seznámení přes internetMy Profile

  2. Petře, stačí když se podíváte ke mě na web, na můj LinkedIn, Slideshare, na můj profil na portále Na volné noze nebo mých klientů. Za 10 let v oboru a 5 let jako lektor jsem nějaké zkušenosti i reference nabral. Příjemnou četbu.

  3. Zajímavé školení, jen mi přijde trochu dražší, ale to je jen můj názor. Velké lákadlo může být „jak správně vybrat šablonu“, protože to bývá velký kámen úrazu. Dobrý nápad. Určitě sdílím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge