WebStats4U jsou parchanti

Již před časem mě Baraka požádala, zda-li bych se nekouknukl na jejich web, že se jim tam otvírají reklamy, které nechtějí. Web mají na normálním hostingu u hosting-zdarma.cz, takže mě to přišlo divné. A tak jsem se na to podíval podrobněji.

Ve zdrojáku na první kouknutí nebyla chyba, ale na to druhé již ano. Statistiky a počítadlo WebStats4U, které mají tento kód:

<!-- Begin webstats4U code --><!-- Title: uvod --><!-- URL: http://www.eastwick.cz/ --> <script language="JavaScript" src="http://m1.webstats4u.com/m.js" type="text/javascript"></script> <script language="JavaScript" type="text/javascript"> <!-- webstats4u("AEBrvQ6T0RRk8_6WX4MG6W4NJHxw", 0); // --> </script> <noscript><a href="http://www.webstats4u.com/stats?AEBrvQ6T0RRk8_6WX4MG6W4NJHxw" target="_blank"><img height="18" alt="Webstats4U - Free web site statistics Personal homepage website counter" src="http://m1.webstats4u.com/n?id=AEBrvQ6T0RRk8_6WX4MG6W4NJHxw" width="18" border="0"> </a><br><a href="http://www.webstats4u.com/" target="_blank">Free counter</a> </noscript><!-- End webstats4U code -->

vám spouštějí Java Scriptem otvíraná reklamní okna. Takže od těchto počítadel už nikdy nic více! Počítadlo jsem odstranil a od té doby se web načítá o poznání rychleji.

Jsou to bastardi… na druhou stranu, možná to mají v podmínkách služby, tak dalece jsme to nezkoumal a ani tohle počítadlo jsme tam nevkládal.

13236 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge