Tip na aktuální linkbaiting pro knihkupectví

Slevo pro maturanty Jídášovy děti  FANTOM Print
Slevo pro maturanty Jídášovy děti FANTOM Print

Už jsem tu několikrát psal, jak je důležité se umět svézt na trendu. To, že českým internetem už od úterý hýbe kauza Jidáše u státních maturit asi taky víte. Možná vás nenapadlo, že se to dá krásně marketingově využít. Naštěstí to ale ví Fantom print, který tímhle získá určitě nemalý počet sdílení a odkazů.

Slevo pro maturanty Jídášovy děti FANTOM Print
Slevo pro maturanty Jídášovy děti FANTOM Print

A co vaše knihkupectví udělalo za linkbait?

14499 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 3

  1. To isté sa stalo aj na slovensku v teste mali maturanti zakrúžkovať význam slová ,,súc´´ a po maturite kolovalo na facebooku veľmi veľa obrázkov parodujúcich túto otázku a aj celý NUCEM (Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania) premenovali na SUCEM.
    Jožko napsal článek Ako zmaturovať zo slovenčiny?My Profile

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge