Sleva pro nákup skvělé knihy SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně

SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně
SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně

Nakladatelství Zoner před časem vydalo překlad knihy o SEO, na kterém jsme s Jardou Vidímem spolupracovali jako odborní korektoři. Tato knížka je opravdu dobrá. Podle mě je to nejlepší knížka v češtině o SEO. Má několik výhod – je aktuální a řeší věci, které by SEO konzultanti měli znát. Navíc přináší zajímavý americký pohled, který u nás není obvyklý. A to, že její součástí je šablona SEO analýzy, je už jen třešnička na dortu.

Autory anglického originálu jsou Danny Dover ze SEOMozu a Eric Dafforn z Intrapromote. Pokud tuto knížku chcete se slevou, stačí jen při objednávce zadat následující slevový kód „SEOH1“, který je platný jen do konce dubna, takže příliš neváhejte. Budu rád, když se vám knížka bude líbit. Mě se líbila.

Recenze spokojených čtenářů:

 

16778 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentářů 6

  1. Už delší dobu o koupi této knihy uvažuji, tak snad mě to teď donutí si ji koupit. Ale zase si říkám, zda mohou být informace v knize natolik aktuální, aby se ji vyplatilo koupit.

  2. Dobrý den,

    chci se zeptat, zdali si knihu jako začátečník koupím dnes, po dvou letech (resp. po třech), bude mít stále aktuální informační hodnotu?

    Eventuelně jestli není na trhu něco lepšího

    Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge