SEOUX.cz kurz tvorby webu zaměřený na SEO a UX

Na svých SEO školení pořád přebíhám do UX a UX doporučení dávám ve svých analýzách. To samé dělá i můj kamarád a skvělý UX designér Honza Kvasnička, ale zase se SEO. Tak jsme si řekli, že je toho dost, že to prostě spojíme. Vytvořili jsme SEOUX.SEOUX - školení SEO a UX v Česku a na Moravě

Připravili jsme s Honzou malé turné po českých a moravských městech s naším zbrusu novým školením. Kombinuje to nejlepší co víme o SEO a UX a spojuje toto know-how do funkčního celku s podtitulem – tvorba webu, který prodává.

Na naše nové společné školení si připravte celý den. Startujeme v 9:00 ráno a oficiálně končíme kolo 17. hodiny, ale pak pokračujeme neformálním posezením v restauraci nad vašimi problémy a projekty. A tam si můžeme povídat, co to půjde:-)

Školení není pro naprosté začátečníky. Musíte alespoň něco o online marketingu a mít „nějaké“ zkušenosti. Takže my o něm říkáme, že minimální znalosti jsou na úrovni mírně pokročilých. Ale to jsou snad všichni čtenáři mého blogu.

Moc se těšíme, školení se, na to, že jsme ho spustili v úterý, skvěle prodává. Možná to je i skvělou cenou 2 222 Kč za celodenní školení, oběd, občerstvení i bonusové materiály.

Díky tomu je Brno aktuálně vyprodané, v Ostravě jsou poslední 2 místa, v Praze jedno poslední. Více volných míst je Hradci Králové, Plzni a Českých Budějovicích.

Takže neváhejte a objednávejte, dokud to jde.

Objednat školení SEOUX

5414 zhlédnutí (celkově) 1 zhlédnutí (dnes)
SEOUX.cz kurz tvorby webu zaměřený na SEO a UX
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge