SEOUX.cz kurz tvorby webu zaměřený na SEO a UX

Na svých SEO školení pořád přebíhám do UX a UX doporučení dávám ve svých analýzách. To samé dělá i můj kamarád a skvělý UX designér Honza Kvasnička, ale zase se SEO. Tak jsme si řekli, že je toho dost, že to prostě spojíme. Vytvořili jsme SEOUX.SEOUX - školení SEO a UX v Česku a na Moravě

Připravili jsme s Honzou malé turné po českých a moravských městech s naším zbrusu novým školením. Kombinuje to nejlepší co víme o SEO a UX a spojuje toto know-how do funkčního celku s podtitulem – tvorba webu, který prodává.

Na naše nové společné školení si připravte celý den. Startujeme v 9:00 ráno a oficiálně končíme kolo 17. hodiny, ale pak pokračujeme neformálním posezením v restauraci nad vašimi problémy a projekty. A tam si můžeme povídat, co to půjde:-)

Školení není pro naprosté začátečníky. Musíte alespoň něco o online marketingu a mít „nějaké“ zkušenosti. Takže my o něm říkáme, že minimální znalosti jsou na úrovni mírně pokročilých. Ale to jsou snad všichni čtenáři mého blogu.

Moc se těšíme, školení se, na to, že jsme ho spustili v úterý, skvěle prodává. Možná to je i skvělou cenou 2 222 Kč za celodenní školení, oběd, občerstvení i bonusové materiály.

Díky tomu je Brno aktuálně vyprodané, v Ostravě jsou poslední 2 místa, v Praze jedno poslední. Více volných míst je Hradci Králové, Plzni a Českých Budějovicích.

Takže neváhejte a objednávejte, dokud to jde.

Objednat školení SEOUX

5852 zhlédnutí (celkově) 2 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge