SEOLoger podcast 3: Jaký byl letošní SEOrestart?

SEO restart 2019. Již po sedmé přišla jediná konference na SEO v Česku. Jaká byla? Jak se mi tam líbilo? Co bych vyčetl? Má cenu přijít? To mnoho dalších věcí najdete v mém třetím podcastu.

3306 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
SEOLoger podcast 3: Jaký byl letošní SEOrestart?
5 (100%) 1 vote[s]

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 3

  1. Website optimization administrations can lift your webpage over your rivals. As indicated by SEO specialists, they help entrepreneurs convey their locales to top position web indexes. They guarantee that the website has a one of a kind setting that pulls in Internet clients. Site design improvement specialists apply the most up to date examination administration, which positively affects a site. Website design enhancement organizations are confronting extraordinary challenge in the SEO field. Be that as it may, they present ensured SEO administrations.

    Regards,
    https://essayservices.org/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge