RSS Reader not found. UTFG!

Léta jsem jako čtečku RSS kanálů pro sledování blogů a jiných zhůvěřilostí používal Feedreader. Nyní jsme však zjistil, že je čas na změnu neboť externí čtečka zbytečně zatěžuje počítač a tak jsem se jal hledat integrovanou.

Již dříve jsem lehce narazil na Google Reader, který mě zaujmul a tak jsem ho jako první vyzkoušel. Potřeboval jsem, aby uměla export a import z OPML, aby dokázala zobrazit dle kanálů jen nové články a nějak rychle označit jako přečtené všechny doposud nepřečtené. Samozřejmě intuitivní ovládání.

Vyzkoušel jsem mnohé rozšíření pro Firefox (Sage, Newsfox, Wizz RSS News Reader) nebo přímo integrovanou v Thunderbirdu, ale nic nedokázalo uspokojit mé touhy (tu nedokonalý export, tu nedokonalé zobrazení nových příspěvku, tu nemožnost označit vše nové za přečtené) a tak jsem skončil, světe div se, opět u Googlu. Google Reader mi při své jednoduchosti vše co potřebuji a navíc ho můžu použít kdykoliv, přes svůj účet.

Pokud máte nápad na opravdu alternativu Feedreaderu nebo Google Readeru, klidně se ozvěte! (OS Windows, integrovanou pro programy které používám (pro Thunderbird, Firefox, Total Commander atp.). Nechci mít další externí program, co zatěžuje procesor.)

13932 zhlédnutí (celkově) 6 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge