Ojedinělý SEO workshop Evana Fishkina v Česku můžete mít zdarma

Evan Fishkin
Evan Fishkin

V září jsem na svém blogu uveřejnil zajímavý rozhovor se skvělým odborníkem na SEO  Evanem Fishkinem. Ani ve snu mě nenapadlo, že za pár týdnů bude mít Evan u nás unikátní workshop pod názvem Intensive SEO Bootcamp.

Už samotný obsah workshopu zní velice lákavě

  • Nejlepší techniky pro SEO
  • Analýza konkurence
  • Pokročilé techniky a nástroje pro analýzu klíčových slov
  • Jak využít sociální média a obsahový marketing pro SEO
  • Jak krok za krokem na SEO analýzu webu

Myslím, že uslyšet tyhle témata od někoho jako je Evan musí být pro nás v Česku inspirativní a určitě bych tuhle akci doporučil. Zejména proto, že v ceně máte i hotovou šablonu SEO analýzy, kterou pak nadále můžete využívat. Takže, pokud vás to zaujalo, tak si 13. listopadu udělejte na 4 a půl hodiny čas a zaregistrujte se na zajímavou akci.

Report z akce SEO workshop s Evanem Fishkinem od Adama Šilhana z Igloonetu.

5903 zhlédnutí (celkově) 2 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentářů 6

  1. bol to celkom hodnotný workshop, len jediná vec čo treba spraviť je už iba naplno pracovať a nie donekonena sa iba vzdelávať a chodiť na workshopy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge