Novy majitel kapusty Xhosting byl hacknutý

Když jsem informoval i konci webhostingu kapusta a Xhosting informoval, že přebírá Kapustu a všechny problémy bude postupně řešit, opět to vypadlo, že se zablýsklo na dobré časy. Bohužel se zdá, že pan Michal Jeník někoho asi opravdu ošklivě naštval a ten chce každého, kdo chce Kapustu zachránit potopit.

Takže před několika hodinami byl hacknutý i webhosting Xhosting:

Za informace děkuji Lukáši Churému. Xhosting na to rychle reagoval:

Vyjádření o hacknutí webhostingu Xhosting.cz
Dobrý den,

dnes, v ranních hodinách, došlo k napadení webhostingu Xhosting.cz neznámým pachatelem.
Hacker využil jedné bezpečnostní chyby a přepsal titulní stránky webů. Tato chyba byla ihned opravena a náš tým obnovuje data ze záloh.

Za způsobené problémy se velice omlouváme, prosíme Vás o shovívavost a budeme Vás informovat o dalších postupech při řešení tohoto problému.

16594 zhlédnutí (celkově) 6 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge