Novy majitel kapusty Xhosting byl hacknutý

Když jsem informoval i konci webhostingu kapusta a Xhosting informoval, že přebírá Kapustu a všechny problémy bude postupně řešit, opět to vypadlo, že se zablýsklo na dobré časy. Bohužel se zdá, že pan Michal Jeník někoho asi opravdu ošklivě naštval a ten chce každého, kdo chce Kapustu zachránit potopit.

Takže před několika hodinami byl hacknutý i webhosting Xhosting:

Za informace děkuji Lukáši Churému. Xhosting na to rychle reagoval:

Vyjádření o hacknutí webhostingu Xhosting.cz
Dobrý den,

dnes, v ranních hodinách, došlo k napadení webhostingu Xhosting.cz neznámým pachatelem.
Hacker využil jedné bezpečnostní chyby a přepsal titulní stránky webů. Tato chyba byla ihned opravena a náš tým obnovuje data ze záloh.

Za způsobené problémy se velice omlouváme, prosíme Vás o shovívavost a budeme Vás informovat o dalších postupech při řešení tohoto problému.

15544 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Novy majitel kapusty Xhosting byl hacknutý
Ohodnoťte článek

Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge