Nové školení: SEO pro copywritery

Už dlouho se mě ptají copywriteři, editoři a pisálkové všeho druhu, zda můžou přijít na moje školení. Což o to, můžou, ale není to určené přímo pro ně, takže si z některých částí moc nevezmou. No a ptali se mě tak dlouho, až jsem jim vyšel vstříc. Nabízím krátké školení pro copywritery a jiné lidi, co pracují s obsahem a textem na webu.

Takže pokud pracujete s obsahem na webu, ale nepotřebujete technické SEO, mega analýzy, jen potřebujete nedělat chyby z pohledu SEO, umět použít správné nástroje a rozumět tomu, jak vyhledávače chápu obsah, který připravujete – pak toto školení je přesně pro vás.

Dozvíte se vše, co copywriter potřebuje o SEO a budete to umět použít. Školení je plné praktických příkladů a nástrojů, které můžete používat. Jen vás nenaučí psát a být dobrými copywritery. Na to jsou jiná školení.

Takže POZOR školení začíná už příští týden ve středu 7. září. aby vám neuteklo – nejspíše ho budu opakovat až v roce 2017 – přihlaste se už nyní.

18468 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge