Nové školení: SEO pro copywritery

Už dlouho se mě ptají copywriteři, editoři a pisálkové všeho druhu, zda můžou přijít na moje školení. Což o to, můžou, ale není to určené přímo pro ně, takže si z některých částí moc nevezmou. No a ptali se mě tak dlouho, až jsem jim vyšel vstříc. Nabízím krátké školení pro copywritery a jiné lidi, co pracují s obsahem a textem na webu.

Takže pokud pracujete s obsahem na webu, ale nepotřebujete technické SEO, mega analýzy, jen potřebujete nedělat chyby z pohledu SEO, umět použít správné nástroje a rozumět tomu, jak vyhledávače chápu obsah, který připravujete – pak toto školení je přesně pro vás.

Dozvíte se vše, co copywriter potřebuje o SEO a budete to umět použít. Školení je plné praktických příkladů a nástrojů, které můžete používat. Jen vás nenaučí psát a být dobrými copywritery. Na to jsou jiná školení.

Takže POZOR školení začíná už příští týden ve středu 7. září. aby vám neuteklo – nejspíše ho budu opakovat až v roce 2017 – přihlaste se už nyní.

17046 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Nové školení: SEO pro copywritery
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge