New Media Inspiration 2012 – svatý grál internetového marketingu

Prý na základě povzdechu Josefa Šlerky vznikla myšlenka zorganizovat odbornou konferenci na téma nových médií s kvalitním obsahem. Internet Info jménem Jana Simkaniče se toho chytlo a tak vznikl nápad na jednodenní konferenci pod názvem New Media Inspiration. Nebudu to protahovat, asi to šlo vytušit už z nadpisu. Ta konference byla skvělá. I mé kritické oko nenašlo sebemenší kaz či šmouhu. Srovnával jsem to s Webexpem, i když mě loňské Webexpo uchvátilo, pro internetové marketéry to tématicky nebylo to pravé ořechové. Kdežto tady. Tohle bylo báječné. Chtěl jsem napsat zápis z přednášek, ale zjistil jsme, že to vlastně není třeba. Prezentace pomalu raší na internetu jak houby po dešti, komentáře na blozích také a twitter feed #nmi12 mluví výmluvněji než já. Proto jsem připravil alespoň aktualizovaný seznam všech komentářů k proběhlé konferenci jakou součást tohoto příspěvku:

Twitter feed hashtagu #nmi12

http://www.klaboseni.cz/result.php?hledane=%23nmi12&fromuser=&filtrspam=true&exact=presne&klout=&rt_status=odstranit&linky_status=&od=&do=&titledate=

Fotografie z New Media Inspiration

Prezentace

Příspěvky na blozích a jiné články

Videa z konference New Media Inspiration

Oficiální odkazy

Poslední aktualizace: 28.1.2012 v 16:17

20102 zhlédnutí (celkově) 12 zhlédnutí (dnes)
New Media Inspiration 2012 – svatý grál internetového marketingu
Ohodnoťte článek

Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge