Majestic SEO a HTTPS protokol

Většina SEO konzultantů a lidí co se o SEO zajímají znají službu Majestic SEO. Dnes jsem narazil na problém, když jsem potřeboval zanalyzovat web běžící na zabezpečeném protokolu https, který Majestic SEO standardně nepodporuje. Pokud tam nasadíte web na tomto protokolu, objeví se vám tato chybová hláška:

Error Code: InvalidParameter
Description: Domain name ‚example.com‘ does not appear to be valid.

Nicméně existuje řešení. A vcelku jednoduché. Stačí napsat na adresu support@majesticseo.com a požádat o manuální vložení potřebné URL. Pracovník Majestic SEO vám ji do systému vloží manuálně.

17595 zhlédnutí (celkově) 9 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 3

  1. We also translate blog posts about us and comment where we can! Sorry the comment has to be in English though. Thanks for mentioning us. If the support requests turn from a trickle to a flood, we might have a problem, but we like to help where we can!

    Dixon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge