Kontrola indexace na Seznamu bude lepší

Před pár týdny jsem si na Twitteru postěžoval, že kontrola indexace Na Seznam.cz nefunguje příliš dobře a otázal se na spolehlivý způsob.

Vzhledem k tomu jaký ohlas ten tweet vzbudil (14 retweetů, 18 lajků a 4 komentáře) jsme usoudil, že je to problém pro nemalé množství odborníků i samotných agentur.

Zopakujme si, jak můžete nyní kontrolovat indexaci na Seznamu:

  • Vložit URL přímo do vyhledávacího pole
  • Operátory site: (poskytuje jen informace na úrovni domény) a info: (můžete kombinovat s operátorem inurl:“sekvence-url“)

Nicméně ani jedna z možností nefunguje bohužel zcela správně – tedy nedá se na ty data spoléhat. To jsme si potvrdili, když jsme si o tom vyměnili několik mailů s lidmi z fulltextu Seznamu.

Výsledkem je, což potvrzuje i tweet fulttextového oddělení, že to Seznam ví, že to není ideální a chce to řešit, patrně tím, že zavede úplně nový operátor. Čemuž říkám dobrá zpráva:-)

21359 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge