Co je aktualizace Hummingbird

Update HummingbirdPřed časem Google oznámil nový přístup k hledání pomocí updatu Humingbird. Je třeba říct, že Hummingbord naplno přichází s něčím, co můžeme nazvat revolucí v přístupu k hledání. Hledání je založené na pochopení toho, co člověk hledá. Takové hledání nebude omezené jen na interpretaci klíčových slov. To je něco, co symbolizuje anglický termín „entity search„.

Co Hummingbird umí

  1. Hlasové hledání na desktopu i mobilu
  2. Kontextové a konverzační hledání – hledání založené otázkách a odpovědích -> odpovědi jsou složeny z entit a jejich vzájemných vztahů
  3. Vylepšení Google Now sémantickým hledáním

Jak to nejlépe využít?

  • Pište jasně a stručně
  • Nepoužívejte slang
  • Používejte strukturovaná data
  • Vkládejte informace do Freebase (databáze vlastněná Googlem)
15811 zhlédnutí (celkově) 9 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentářů 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge