Jak poslat vyhledávače na váš web

Pokud chcete dostat na váš web vyhledávače, můžete použít mnoho způsobů. Nejjednodušší a nejrychlejší je zadat požadovanou URL do formulářů jednotlivých vyhledávačů. Pokud nevíte kde je najdete, tady je seznam těch, které byste mohli chtít využít:

29641 zhlédnutí (celkově) 12 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentářů 6

  1. Asi před týdnem jsem tohle hledal a ani na jakpsatweb jsem se nedohledal :/. Takže alespoň nyní, díky za to. Občas se to hodí, předpokládám, že sis to sem uložil také hlavně kvůli sobě, že?

  2. Je to v dnešní době ještě k něčemu? Pokud web aspoň trošku za něco stojí, tak si ho vyhledávače najdou rychle sami bez potřeby ručního zásahu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge