Jak poslat vyhledávače na váš web

Pokud chcete dostat na váš web vyhledávače, můžete použít mnoho způsobů. Nejjednodušší a nejrychlejší je zadat požadovanou URL do formulářů jednotlivých vyhledávačů. Pokud nevíte kde je najdete, tady je seznam těch, které byste mohli chtít využít:

26457 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Jak poslat vyhledávače na váš web
Ohodnoťte článek

Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentářů 6

  1. Asi před týdnem jsem tohle hledal a ani na jakpsatweb jsem se nedohledal :/. Takže alespoň nyní, díky za to. Občas se to hodí, předpokládám, že sis to sem uložil také hlavně kvůli sobě, že?

  2. Je to v dnešní době ještě k něčemu? Pokud web aspoň trošku za něco stojí, tak si ho vyhledávače najdou rychle sami bez potřeby ručního zásahu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge