Jak bylo konferenci Firmy v sociálních sítích

Před časem jsme si v H1.cz povídali o českých odborných konferencích. Dospěli jsme k tomu, že ty české konference o online marketingu lidem co se pohybují v oboru nemají moc co dát. Jedinou výjimkou byla konference New Media Inspiration. a jsem rád, že jsem se mýlil podruhé v konferenci Firmy v sociálních sítích, kde jsem mohl také přednášet.

Nechci se rozepisovat o tématu jednotlivých přednášek, to za mne udělali jiní (viz seznam odkazů níže). Konference byla pro mne příjemným setkáním plné inspirace a díky otevřené a přátelské atmosféře a snad i díky výběru přednášejícíh to byl pro mne zážitek. Takže pokud jste nebyli, příště určitě běžte. Internet Info má poslední dobou na tyhle akce velmi dobrou ruku.

A snad vás potěší slidy z mé prezentace na téma:

Optimalizace profilu a obsahu sociálních sítí nejen pro vyhledávače

View more PowerPoint from Pavel Ungr

Další články o konferenci Firmy v sociálních sítích

14850 zhlédnutí (celkově) 6 zhlédnutí (dnes)
Jak bylo konferenci Firmy v sociálních sítích
Ohodnoťte článek

Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge