Jak bylo konferenci Firmy v sociálních sítích

Před časem jsme si v H1.cz povídali o českých odborných konferencích. Dospěli jsme k tomu, že ty české konference o online marketingu lidem co se pohybují v oboru nemají moc co dát. Jedinou výjimkou byla konference New Media Inspiration. a jsem rád, že jsem se mýlil podruhé v konferenci Firmy v sociálních sítích, kde jsem mohl také přednášet.

Nechci se rozepisovat o tématu jednotlivých přednášek, to za mne udělali jiní (viz seznam odkazů níže). Konference byla pro mne příjemným setkáním plné inspirace a díky otevřené a přátelské atmosféře a snad i díky výběru přednášejícíh to byl pro mne zážitek. Takže pokud jste nebyli, příště určitě běžte. Internet Info má poslední dobou na tyhle akce velmi dobrou ruku.

A snad vás potěší slidy z mé prezentace na téma:

Optimalizace profilu a obsahu sociálních sítí nejen pro vyhledávače

View more PowerPoint from Pavel Ungr

Další články o konferenci Firmy v sociálních sítích

15750 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge