Hříchy nového fulltextu Seznamu

Seznam nasadil včera nového bota 3.0. Opět mě děsí co zase budou dalšího půlroku ladit. Chtěl bych být optimista. Rád bych podpořil český produkt, ale …. Ale Seznam začíná mít podobnou image jako Microsoft. Cokoliv co dělá u fulltextu nedokáže udělat napoprvé dobře.

Podívejme se na příklad. Zkuste si vyhledat (stav k 27.5.2011) vyhledat slovo PPC na Seznamu:

A porovnejte s výsledkem na Google:

A pro jistotu zkuste i Bing:

Myslím, že k hodnocení relevance dotazu od  algoritmu Seznamu není co dodat.

Díky za upozornění Jardovi Hlavinkovi.

14392 zhlédnutí (celkově) 9 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 3

  1. .U Facebooku je to ov em jen v chozi chovani ktere m ete zm nit pomoci seznam . Nezavisle na tom koho mate v p atelich uvidite p isp vky jen t ch ktere mate v seznamu Sledovat. …Komunitni projekt sice zatim nedosahuje uplnosti komer nich map p esto v ak nabizi n kolik u ite n ch funkci ktere byste na papirov ch turistick ch mapach nebo on-line mapach Seznamu a Googlu hledali marn ..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge