Google testuje odstranění počtu výsledků ze SERPu

Google má asi období, kdy nás chce trápit. Derek Edmond si všiml, že Google testuje material design, což má za důsledek skrytí informace o poštu výsledků:

Pokud se to po testu nasadí, o co přijdeme?

  • O informaci kolik výsledků na daný dotaz Google poskytuje. (často se používá ve vzorečcích zjišťování konkurenčnosti)
  • O odhad indexovaných stránek při použití operátoru site:.

Doufám, že test v této formě se nenasadí.

20624 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Google testuje odstranění počtu výsledků ze SERPu
Ohodnoťte článek

Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

1 komentář

  1. Presne pred pár dňami mi kamoš písal že si skúša dávať svoj web do vyhľadávania s parametrom site: a že raz mu ukazuje zopár tisíc výsledkov (toľko koľko ich má byť) a raz mu ukazuje iba pár stoviek, a pýtal sa ma že či neviem čím to môže byť. Už asi viem, vďaka za článok a osobne si myslím že google to asi fakt zakáže.
    Bruno napsal článek Ako vybrať vhodný stôl do interiéru?My Profile

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge