Google spustil sociální síť Google plus

Ano, je to tak. To co jsme předvídali s Eliškou v článku na Mediáři je tu. Prozatím je brzo na nějaké závěry, protože jsem pozvánku od Dana Dočekala dostal teprve před pár desítkami minut (sakra díky Dane!).

Nicméně dá se říct už nyní pár věcí Google +1, Google Buzz, Social Circle a spousta dalších aktivit Google, jak jsme předpokládal, má nyní jednoznačné místo v nové sociální síti Google Plus.

První dojem z Google+ je svěží, jednoduché a intuitivní ovládání a kurva dobře našlápnuto. Systém jednostranných a dvoustranných vazeb a sociálních kruhů mezi které můžete sdílet je prostě skvělý. Pokud někomu můžu věřit, že bude Facebook killer, tak to bude právě Google+.

Bohužel nemám prostor, zív, na obsáhlejší článek, tak jen sepíšu seznam domácích a zahraničních zdrojů a jeden screenshot, snad vás vše zaujme:

Další najdete třeba u Dana Dočekala.

Hashtag na Twitteru:

#GooglePlus

České zdroje:

Zdroje:

16738 zhlédnutí (celkově) 9 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge