Co je Support Day?

Support Day je konference o zákaznické podpoře Maria Roženského. Na Support Day pravidelně přijíždí špičkoví odborníci s praktickým program. Letos je Support Day 30. 5. tak si ho nechte ujít.

Věděli jste, že 80 % majitelů firem si myslí, že poskytují skvělou podporu pro své zákazníky, ale to samé si myslí pouze 8 % zákazníků? A víte, že získat novou objednávku od stávajícího zákazníka je 5-6krát levnější, než od toho nového? Možná by stálo za to zamyslet se, jestli o své zákazníky dostatečně pečujete. Možná by stálo za to vydat se 30. května do Pardubic na konferenci o péči o zákazníky Support Day.

Přednášky mají široký záběr – od najímání nových zaměstnanců, konkrétních tipů na komunikaci na podpoře přes představení technických novinek a trendů. S přístupem firem, jako je například ZOOT si lidé začínají uvědomovat, že se dá komunikovat i jinak – lépe. Důležitost kvalitního zakaznického servisu by tak v České republice měla začít stoupat rychlostí Formule 1.

Letos tu mám přednášku i já:

Support Day
Support Day

Měli jsme tu čest slyšet i další zkušené speakery jako Ondřeje Sedláčka, Tomáše Adama nebo Annu Šenk. Organizace celé konference je skvěle zvládnutá. Také rozvržení samotných přednášek bylo velmi dobře zvolené.

PS: Pokud vám tenhle článek divný, pak vězte, že je to test.

Summary
Review Date
Reviewed Item
SupportDax
Author Rating
51star1star1star1star1star
4180 zhlédnutí (celkově) 6 zhlédnutí (dnes)
Co je Support Day?
Ohodnoťte článek

Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge