Co je Support Day?

Support Day je konference o zákaznické podpoře Maria Roženského. Na Support Day pravidelně přijíždí špičkoví odborníci s praktickým program. Letos je Support Day 30. 5. tak si ho nechte ujít.

Věděli jste, že 80 % majitelů firem si myslí, že poskytují skvělou podporu pro své zákazníky, ale to samé si myslí pouze 8 % zákazníků? A víte, že získat novou objednávku od stávajícího zákazníka je 5-6krát levnější, než od toho nového? Možná by stálo za to zamyslet se, jestli o své zákazníky dostatečně pečujete. Možná by stálo za to vydat se 30. května do Pardubic na konferenci o péči o zákazníky Support Day.

Přednášky mají široký záběr – od najímání nových zaměstnanců, konkrétních tipů na komunikaci na podpoře přes představení technických novinek a trendů. S přístupem firem, jako je například ZOOT si lidé začínají uvědomovat, že se dá komunikovat i jinak – lépe. Důležitost kvalitního zakaznického servisu by tak v České republice měla začít stoupat rychlostí Formule 1.

Letos tu mám přednášku i já:

Support Day
Support Day

Měli jsme tu čest slyšet i další zkušené speakery jako Ondřeje Sedláčka, Tomáše Adama nebo Annu Šenk. Organizace celé konference je skvěle zvládnutá. Také rozvržení samotných přednášek bylo velmi dobře zvolené.

PS: Pokud vám tenhle článek divný, pak vězte, že je to test.

6586 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Co je Support Day?
1 (20%) 1 vote[s]

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Summary
Review Date
Reviewed Item
SupportDax
Author Rating
51star1star1star1star1star
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge