Bug v Google Analytics

Tento týden jsem narazil na problém při vytváření automatických e-mailových reportů v Google Analytics. Tedy stručně a jasně:Pokud vytvoříte nový automatický report a a chcete k němu přidat další report (typicky třeba ke reportu Keywords přidat ještě, aby to reportovalo i Reffering sites), tak na vás vyběhne pouze chyba:

No email reports appear in this list because you have not yet created any scheduled email reports. To create a scheduled email report, click the Schedule tab.

Tato chyba se objevuje, ačkoliv máte zadaný už nějaký report, ke kterému to chcete přidat.

A nyní to zajímavé, očividně se to projevuje buď u pouze u novějších účtů Google Analytics a nebo u těch co nemají žádný report. Třeba u staršího účtů co měl jiné automatické reporty to funguje normálně, ale u účtů nově vytvořených nebo u těch co nemají žádný starší report to nefunguje.

Očividně nejsem sám, koho to trápí: http://www.google.com/support/forum/p/Google%20Analytics/thread?tid=01ab5f462584588f&hl=en.

Zatím můj soukromý odhad je, že se jedná o bug Google Analytics, který vznikl v průběhu jejich vývoje a starší účty tím netrpí a novější patrně ano.

14469 zhlédnutí (celkově) 9 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

komentáře 3

  1. After you click on view full report you should see a screen that looks like this . Now this screen shot is called the Google Analytics Top Content Performance Report. This is called your Google Analytics Individual Page Content Detail Report.

  2. ……Googles Local Business Center has been a great tool for many SEO companies and businesses hoping to increase their search rankings but..did you know Google just added reporting and analytics that show how many views your profile..has seen and what people did once they found you? Im not going to talk about..how you should create manage or SEO these listings today but instead break..down the key features of this report and what each areas mean in respect to the..Google local Center. ……Four Areas of the Local Business Center in View Report…………………………..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge