1. Plzeňský Barcamp

Plzeňský Barcamp 2014
Plzeňský Barcamp 2014

O víkendu proběhl první Plzeňský Barcamp a řekl bych, že se povedl. V průběhu přípravy a na celé akci jsem nenašel, a to je v mém případě co říct, nic, co bych mohl organizátorům vytknout. Přednášky, byly povedené a za otevřenou a přátelskou atmosféru, kterou vykouzlili, moc děkuju.

Jako bonus vnímám vystoupení Zumba cvičenkyní, vtípky na účet kravaty a obleku Roberta Němce, opět vtipné zprdele slajdy a skvělé občerstvení a výživnou afterparty, která začala neslavně a skončila legendárně.

Z přednášek by rozhodně doporušil přednášku Filipa Podstavce, Sibiřanky a Davida Šmehlíka.

Já jsme přednášel o správném vymezení SEO, o tom proč neumírá a jaké finty můžeme využívat v budoucnu.

A co napsali jiní?
14242 zhlédnutí (celkově) 6 zhlédnutí (dnes)
1. Plzeňský Barcamp
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge