1. Plzeňský Barcamp

Plzeňský Barcamp 2014
Plzeňský Barcamp 2014

O víkendu proběhl první Plzeňský Barcamp a řekl bych, že se povedl. V průběhu přípravy a na celé akci jsem nenašel, a to je v mém případě co říct, nic, co bych mohl organizátorům vytknout. Přednášky, byly povedené a za otevřenou a přátelskou atmosféru, kterou vykouzlili, moc děkuju.

Jako bonus vnímám vystoupení Zumba cvičenkyní, vtípky na účet kravaty a obleku Roberta Němce, opět vtipné zprdele slajdy a skvělé občerstvení a výživnou afterparty, která začala neslavně a skončila legendárně.

Z přednášek by rozhodně doporušil přednášku Filipa Podstavce, Sibiřanky a Davida Šmehlíka.

Já jsme přednášel o správném vymezení SEO, o tom proč neumírá a jaké finty můžeme využívat v budoucnu.

A co napsali jiní?
15280 zhlédnutí (celkově) 6 zhlédnutí (dnes)
Ohodnoťte článek

Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge