Ojedinělý SEO workshop Evana Fishkina v Česku můžete mít zdarma

Evan Fishkin
Evan Fishkin

V září jsem na svém blogu uveřejnil zajímavý rozhovor se skvělým odborníkem na SEO  Evanem Fishkinem. Ani ve snu mě nenapadlo, že za pár týdnů bude mít Evan u nás unikátní workshop pod názvem Intensive SEO Bootcamp.

Už samotný obsah workshopu zní velice lákavě

  • Nejlepší techniky pro SEO
  • Analýza konkurence
  • Pokročilé techniky a nástroje pro analýzu klíčových slov
  • Jak využít sociální média a obsahový marketing pro SEO
  • Jak krok za krokem na SEO analýzu webu

Myslím, že uslyšet tyhle témata od někoho jako je Evan musí být pro nás v Česku inspirativní a určitě bych tuhle akci doporučil. Zejména proto, že v ceně máte i hotovou šablonu SEO analýzy, kterou pak nadále můžete využívat. Takže, pokud vás to zaujalo, tak si 13. listopadu udělejte na 4 a půl hodiny čas a zaregistrujte se na zajímavou akci.

Report z akce SEO workshop s Evanem Fishkinem od Adama Šilhana z Igloonetu.

3903 shlédnutí (celkově) 4 shlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+7Share on LinkedIn3Buffer this page
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 10 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako SEO konzultant. Vedu školení o SEO. Pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším. Krom SEO se aktivně zajímám o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu inbound marketingu. Baví mě experimenty ve stylu práce Randyho Fishkina z Mozu a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu.

komentářů 6

  1. bol to celkom hodnotný workshop, len jediná vec čo treba spraviť je už iba naplno pracovať a nie donekonena sa iba vzdelávať a chodiť na workshopy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge