Majestic SEO a HTTPS protokol

Většina SEO konzultantů a lidí co se o SEO zajímají znají službu Majestic SEO. Dnes jsem narazil na problém, když jsem potřeboval zanalyzovat web běžící na zabezpečeném protokolu https, který Majestic SEO standardně nepodporuje. Pokud tam nasadíte web na tomto protokolu, objeví se vám tato chybová hláška:

Error Code: InvalidParameter
Description: Domain name ‚example.com‘ does not appear to be valid.

Nicméně existuje řešení. A vcelku jednoduché. Stačí napsat na adresu support@majesticseo.com a požádat o manuální vložení potřebné URL. Pracovník Majestic SEO vám ji do systému vloží manuálně.

9060 shlédnutí (celkově) 3 shlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Buffer this page
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 10 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako SEO konzultant. Vedu školení o SEO. Pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším. Krom SEO se aktivně zajímám o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu inbound marketingu. Baví mě experimenty ve stylu práce Randyho Fishkina z Mozu a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu.

komentáře 3

  1. We also translate blog posts about us and comment where we can! Sorry the comment has to be in English though. Thanks for mentioning us. If the support requests turn from a trickle to a flood, we might have a problem, but we like to help where we can!

    Dixon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge