Jak poslat vyhledávače na váš web

Pokud chcete dostat na váš web vyhledávače, můžete použít mnoho způsobů. Nejjednodušší a nejrychlejší je zadat požadovanou URL do formulářů jednotlivých vyhledávačů. Pokud nevíte kde je najdete, tady je seznam těch, které byste mohli chtít využít:

18747 shlédnutí (celkově) 24 shlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+2Share on LinkedIn0Buffer this page
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 10 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako SEO konzultant. Vedu školení o SEO. Pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším. Krom SEO se aktivně zajímám o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu inbound marketingu. Baví mě experimenty ve stylu práce Randyho Fishkina z Mozu a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu.

komentářů 6

  1. Asi před týdnem jsem tohle hledal a ani na jakpsatweb jsem se nedohledal :/. Takže alespoň nyní, díky za to. Občas se to hodí, předpokládám, že sis to sem uložil také hlavně kvůli sobě, že?

  2. Je to v dnešní době ještě k něčemu? Pokud web aspoň trošku za něco stojí, tak si ho vyhledávače najdou rychle sami bez potřeby ručního zásahu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge