Jak bylo konferenci Firmy v sociálních sítích

Před časem jsme si v H1.cz povídali o českých odborných konferencích. Dospěli jsme k tomu, že ty české konference o online marketingu lidem co se pohybují v oboru nemají moc co dát. Jedinou výjimkou byla konference New Media Inspiration. a jsem rád, že jsem se mýlil podruhé v konferenci Firmy v sociálních sítích, kde jsem mohl také přednášet.

Nechci se rozepisovat o tématu jednotlivých přednášek, to za mne udělali jiní (viz seznam odkazů níže). Konference byla pro mne příjemným setkáním plné inspirace a díky otevřené a přátelské atmosféře a snad i díky výběru přednášejícíh to byl pro mne zážitek. Takže pokud jste nebyli, příště určitě běžte. Internet Info má poslední dobou na tyhle akce velmi dobrou ruku.

A snad vás potěší slidy z mé prezentace na téma:

Optimalizace profilu a obsahu sociálních sítí nejen pro vyhledávače

View more PowerPoint from Pavel Ungr

Další články o konferenci Firmy v sociálních sítích

11325 shlédnutí (celkově) 33 shlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+3Share on LinkedIn1Buffer this page
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 10 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako SEO konzultant. Vedu školení o SEO. Pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším. Krom SEO se aktivně zajímám o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu inbound marketingu. Baví mě experimenty ve stylu práce Randyho Fishkina z Mozu a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge