Jabber rulezz

Již jsem o tom přemýšlel dost dlouho a tento týden jsem učinil rozhodnutí, krom ICQ, kde se budu snažit být do budoucna minimálně, jsem začal užívat lepší komunikační protokol Jabber.

Důvodů je víc než dost, ale pro začátek jich pár vyjmenuju:

Takže se vážně nemusíte bát, že když z nějakého hloupého důvodu nemůžete používat Jabber, že o lidi co velice rozumně přecházejí na Jabber přijdete (viz ICQ transport), ale myslím, že by jste měli přejít na Jabber, protože Vás nepostihnou výpadky ICQ jako třeba dnes ráno (což byl důvod, proč jsme psal tenhle článek, už mám pomalého, zastaralého, nefunkčního ICQ plné zuby).

11648 zhlédnutí (celkově) 3 zhlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Buffer this page
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 13 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako profesionální SEO konzultant a od roku 2013 jsem na volné noze. Vedu SEO školení a pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším.Baví mě SEO experimenty a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu který je primárně prospěšný pro uživatele a technicky přístupný.. Krom SEO se aktivně zajímá o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge