Jabber rulezz

Již jsem o tom přemýšlel dost dlouho a tento týden jsem učinil rozhodnutí, krom ICQ, kde se budu snažit být do budoucna minimálně, jsem začal užívat lepší komunikační protokol Jabber.

Důvodů je víc než dost, ale pro začátek jich pár vyjmenuju:

Takže se vážně nemusíte bát, že když z nějakého hloupého důvodu nemůžete používat Jabber, že o lidi co velice rozumně přecházejí na Jabber přijdete (viz ICQ transport), ale myslím, že by jste měli přejít na Jabber, protože Vás nepostihnou výpadky ICQ jako třeba dnes ráno (což byl důvod, proč jsme psal tenhle článek, už mám pomalého, zastaralého, nefunkčního ICQ plné zuby).

9712 shlédnutí (celkově) 33 shlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Buffer this page
Pavel Ungr
Věnuji se SEO již 10 let od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz. Od roku 2009 pracuji jako SEO konzultant. Vedu školení o SEO. Pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu a přednáším. Krom SEO se aktivně zajímám o UX, obsahový marketing, sociální sítě a jejich využití z pohledu inbound marketingu. Baví mě experimenty ve stylu práce Randyho Fishkina z Mozu a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge